Kategorie
1-combinata-home 2-banner-oleje 3-banner-prodejny 4-banner-naradi 5-banner-sluzby 6-banner-autodoprava

RENOCLEAN Hand Wash Intensive - 250 ml

RENOCLEAN Hand Wash Intensive - 250 ml
Výrobce: Fuchs
Číslo produktu:
Dostupnost: 2
Cena: 91 Kč
Bez daně: 75 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Čistící prostředek na ruce pro silné průmyslové znečištění

 

RENOCLEAN HAND WASH INTENSIVE je světle zelený, příjemně parfemovaný tekutý čistič na ruce, obsahuje mikročástice působící jako drhnoucí kartáč..

RENOCLEAN HAND WASH INTENSIVE čistí silně znečištěné ruce, obezřetně odděluje a rozpouští nečistoty a oplachuje se vodou.

RENOCLEAN HAND WASH INTENSIVE je vyzkoušený a úspěšný čisticí prostředek, který účinkuje rychle, jemně a efektivně, především na mastnotu a prach.

RENOCLEAN HAND WASH INTENSIVE může být používán zaměstnanci v těžebním průmyslu a kovozpracujícím průmyslu, ve strojírenství, v tiskárnách nebo opravnách.

 Aplikujte RENOCLEAN HAND WASH INTENSIVE na mírně navlhčené ruce a rovnoměrně rozetřete. Když je špína rozpuštěná, opláchněte dostatečným množstvím vody, dokud není pěna odstraněna.

RENOCLEAN HAND WASH INTENSIVE podléhá kosmetickým předpisům a odpovídá jejich aktuálnímu znění. Nepodléhá označování podle německého nařízení o nebezpečných látkách.

 

• Velmi dobrý čistící prostředek obsahující velké množství speciálních činidel.

• Velmi příjemný k pokožce.

• Příjemná vůně, pH neutrální.

• Mikročástice nezanáší odpady.

 

Složení: 

AQUA, POLYURETHANE, SODIUM C12-18 ALKYL SULFATE, POLYETHYLENE, COCAMIDE DEA, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, BENTONITE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, CITRUS AURANTIUM DULCIS, D-LIMONENE, CITRIC ACID, STEARALKONIUM BENTONITE, PANTHENOL, PROPYLENE GLYCOL, METHYL CHLORO ISOTHIAZOLINONE, METHYL ISOTHIAZOLINONE, C.I. 77891, C:I: 47005, C.I: 61570

 

Skladovací podmínky:

RENOCLEAN HAND WASH INTENSIVE  může být skladován v uzavřeném původním obalu minimálně 30 měsíců od data výroby. Datum výroby je vyznačeno na obalu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky