Kategorie
1-combinata-home 2-banner-oleje 3-banner-prodejny 4-banner-naradi 5-banner-sluzby 6-banner-autodoprava

Valvoline Multipurpose Moly 2 - 400 g

Valvoline Multipurpose Moly 2 - 400 g
Výrobce: Valvoline
Číslo produktu:
Dostupnost: 48
Cena: 109 Kč
Bez daně: 90 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Valvoline Multipurpose Moly 2

Valvoline Multipurpose Moly 2 je lithiový zahuštěný mazací tuk vyrobený z minerálního základového oleje obohaceného disulfidem molybdenu k dosažení vynikajícího výkonu a ochrany. Výrobek je mechanicky velmi stabilní a díky své hladké konzistenci je snadno

 

Aplikace

 

Vhodný pro použití v široké škále aplikací, jako jsou závěsné spoje, klouby řízení, točnice, pomaloběžná ložiska, otevřené převody, stroje pracující ve vlhkých podmínkách apod. Produkt může být použit v některých stavebních, zemědělských, námořních, průmyslových a těžebních aplikacích.

 

Vlastnostni a přínosy

 

Valvoline Multipurpose Moly 2 chrání proti rezivění a korozi a je odolný proti oxidaci. Mazací tuk má dobrou mechanickou stabilitu, takže není vytlačen z částí zařízení při zatížení. Molybden disulfit poskytuje mazivu vynikající vlastnosti proti zadření a pomáhá chránit v kluzných a vibračních aplikacích, kde dochází ke kontaktu kov-na-kov. Valvoline Multipurpose Moly 2 byl vyvinut pro univerzální mazání různých mechanických zařízení vyžadujících mazivo typu Moly. Zvláště vhodné do mokrých podmínek. Tento produkt se nesmí používat v rychloběžných ložiskách. Produkt lze dokonce použít i v nepříznivých pracovních podmínkách, jako je budování kanálů, práce v bažinách nebo povrchová těžba.

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: