Kategorie
1-combinata-home 2-banner-oleje 3-banner-prodejny 4-banner-naradi 5-banner-sluzby 6-banner-autodoprava

TITAN GT1 PRO C-2 5W-30 - 4L

TITAN GT1 PRO C-2 5W-30 - 4L
Výrobce: Fuchs
Číslo produktu:
Dostupnost: 12
Cena: 997 Kč
Bez daně: 824 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Popis produktu:

Špičkový syntetický olej určený pro moderní osobní a dodávkové automobily s/bez prodlouženým intervalem údržby. Speciálně vyvinutý pro modely PSA s úpravou výfukových plynů a turbodmychadlem. Optimální vlastnosti při startování za studena, nízká spotřeba oleje stejně tak i nižší emise škodlivých látek.

TITAN GT1 PRO C-2 5W-30 je inovativní syntetický motorový olej pro moderní vozidla. Spojení nejrůznějších vlastností v produktu představuje zvláštnost oleje TITAN GT1 PRO C-2.

TITAN GT1 PRO C-2 je vhodný především pro moderní motory vozidel, která se vyznačují optimální spotřebou, nezávisle na emisní třídě. Turbodmychadlo bude při používání oleje TITAN GT1 PRO C-2 udržováno v čistotě, čímž zůstane plnící tlak dlouhodobě optimální. Filtr částic, CRT a oxidační katalyzátory  jsou díky receptuře TITAN GT1 PRO C-2 obvzláště dobře chráněny. Tepelná stabilita a nepatrný sulfátový popel se starají o zvláště dobrou čistotu pístů bez ohledu na palivo.

Tento vysoce výkonný lehkoběžný olej viskozitní třídy SAE 5W-30 lze používat celoročně. TITAN GT1 PRO C-2 se vyznačuje prokazatelně vyšší úsporou pohonných hmot než jaká je u konvenčních motorových olejů. Tuto výhodu lze využít u všech vozidel, pro které se doporučují motorové oleje ACEA C2-04.

Přednosti použití:

  • Šetří systémy zpracování výfukových plynů díky velmi nízkému množství sulfátového popela i velmi nízkému obsahu fosforu a síry
  • Vynikající ochrana před opotřebením moderních vznětových motorů i při plném zatížení
  • Univerzálně použitelný pro zážehové i vznětové motory, které používají motorové oleje šetřící pohonné hmoty
  • Snižuje emise škodlivých látek
  • Zabraňuje tvorbě úsad v motoru i turbodmychadle. Tím je zabezpečena vynikající provozní bezpečnost a nízké náklady na údržbu
  • Nižší spotřeba oleje díky nízké ztrátě odpařování
  • Zřetelné snížení spotřeby pohonných látek o víc než 2,5%

Pokyny pro používání:

  • TITAN GT1 PRO C-2 splňuje požadavky kladené na motorové oleje pro vozidla se systémy zpracování výfukových plynů
  • TITAN GT1 PRO C-2 je mísitelný s ostatními motorovými oleji. Doporučuje se však nemíchat jej s jinými motorovými oleji, protože to snižuje nebo zcela potlačí jeho výhody.
  • Doporučuje se dodržovat pokyny výrobců a plánované intervaly výměny oleje;  tím bude dosaženo nejlepší hospodárnosti a větší životnosti

Specifikace: ACEA A1/ A5/ B1/ B5/ C2, API SL/CF, CITROEN, PEUGEOT

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: