Oleje a maziva

Prodáváme oleje a maziva těchto značek:

FUCHS

Historie FUCHS v Čechách

Společnost FUCHS OIL CORPORATION (CZ), spol.r.o. je dceřinou společností se 100 % zahraniční účastí, která působí na trhu v České republice již od roku 1991. Výrobní sortiment obsahuje vysoce hodnotná maziva pro nejširší oblasti použití od průmyslové po automobilovou, od stavebnictví po zemědělství. Dlouholeté zkušenosti a trvalý dialog s uživateli nám pomáhají udržet špičkovou pozici v kvalitě výrobků, orientaci na zákazníka a v inovacích. Ve všech oblastech činnosti - od vývoje produktu přes materiálové hospodářství a výrobu až po služby zákazníkům - se systém řízení kvality certifikovaný dle DIN ISO 9001 stará o bezchybné zajištění kvality na všech stupních
a na nejvyšší úrovni.

Firma zahájila činnost na českém trhu začátkem roku 1991 jako importérská organizace ve vlastnictví fyzické osoby. Dnes je společnost již sedmým rokem ve 100 % vlastnictví holdingu Fuchs Petrolub AG. Obsluhuje více než 2 000 zákazníků s každoročním dynamickým nárůstem obratu. V letech 1999 - 2000 uvedla postupně do provozu nový logistický areál v Oticích u Prahy. Přestože v posledních letech dochází k poklesům spotřeby olejů a maziv, podíl společnosti FUCHS OIL CORPORATION (CZ), spol. s r. o. na českém trhu má neustále vzrůstající tendenci. Důvodem tohoto trendu je orientace na prodej speciálních, vysoce výkonných produktů pro zákazníky s vyspělými technologiemi.


 

ExxonMobil

Výrobky ExxonMobil od paliv, přes chemické produkty až po oleje jsou dostupné po celém světě a používají se v nejrůznějších průmyslových odvětvích. Ve všech oblastech mazání je ExxonMobil určujícím partnerem při vývoji stále dokonalejších olejů a plastických maziv, podle nejnovějších poznatků a požadavků výrobců všech zařízení, strojů a automobilů, ale i zpracovatelů mnoha surovin a polotovarů. Byla a jsou vyvíjena stále dokonalejší maziva i paliva, zejména s ohledem na požadavky na snížení spotřeby energií a nutnou ochranu životního prostředí.

Výrobky společnosti ExxonMobil se prodávají pod obchodními značkami ESSO, Exxon a Mobil. Po sloučení společností byla v Evropě přijata nová strategie, jejímž výsledkem je optimalizace produktové nabídky se zaměřením na značku Mobil.


TIGROL je sdružením vybraných výrobců minerálních olejů z celé Evropy, kteří chtějí svým zákazníkům nabídnout maziva, která splňují nejvyšší nároky na kvalitu a hospodárnost. Centrála sdružení je v Německu.

My i naši partneři ze sdružení TIGROL máme dlouholeté zkušenosti jak s výrobou a prodejem motorových a převodových olejů pro koncové uživatele, tak s výrobou maziv pro vysoce specializovaná průmyslová odvětví. Naše zkušenosti se odrážejí nejen v kvalitě našich produktů, ale také v zaměření našeho sortimentu na trh a zákazníka.

Kromě minerálních olejů a syntetických produktů pro automobily, volnočasové aktivity, zemědělství a lesnictví nabízí TIGROL také celou řadu maziv, tuků a speciálních prostředků pro průmysl. I díky komplexnosti našeho sortimentu mohou speciálně vyškolení odborníci sdružení TIGROL vybírat zákazníkům ta nejvhodnější řešení šitá na míru.

Řízení kvality a certifikované pracovní postupy jsou zárukou  vysoké výkonnosti produktů TIGROL. Tým zkušených inženýrů navíc neustále pracuje na dalším rozvoji nabízeného sortimentu.

Zákazníci a jejich potřeby jsou přitom vždy v centru našeho zájmu. Chceme, aby naši zákazníci spatřovali v našich produktech a službách třeba malou, avšak důležitou součást svého celku. Naším cílem je, abychom vám usnadnili život i práci.

Rádi vám připravíme nabídku na míru a vždy vám ochotně poradíme s výběrem vhodného oleje TIGROL pro váš automobil nebo průmyslových olejů TIGROL pro vaše stroje.


OMV BIXXOL

Pro každý motor máme ten správný olej! Naše značka OMV BIXXOL zahrnuje všechny typy motorových olejů pro automobily a motocykly – od minerální řady Extra po plně syntetické řady Special a Premium. Naši značku podporujeme řadou mediálních a PR aktivit.

Nabízíme také speciální oleje pro stavební a zemědělské stroje včetně travních sekaček. Nezapomeňme také na nemrznoucí chladicí kapalinu OMV, aby se váš motor zbytečně nepotil, dále pak OMV crystal clear pro dobré vidění a samozřejmě naši brzdovou kapalinu OMV brake fluid, abyste také včas zastavili.

S celkovým obratem 23,3 mld. Euro a počtem zaměstnanců 31.398 osob je OMV jednou z největších rakouských průmyslových společností. Výroba a výzkum je soustředěná především v Rakousku.OMV se řadí k předním světovým výrobcům kvalitních olejů a maziv.

OMV Česká republika, s.r.o.

OMV působí v České republice od roku 1991 prostřednictvím OMV Česká republika, s.r.o. a má své sídlo v Praze. Jádro její obchodní činnosti zahrnuje obchod s ropou a ropnými deriváty v rámci České republiky. Mezníku v historii společnosti bylo dosaženo v říjnu 2005, kdy OMV Česká republika převzala čerpací stanice Aral a dosáhla tak 14% podílu na trhu, díky kterému se stala lídrem na místním trhu. OMV Česká republika nepřímo zaměstnává více než 2 000 lidí prostřednictvím své sítě 217 čerpacích stanic.

 

Nenašly jste co jste hledali? V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat:

Combinata s.r.o.: Tel.: +420 608 447 988 E-mail: info@combinata.cz